Milanoo – kāzu kleitas un apģērbi no Ķīnas

Milanoo internetveikals atrodas Ķīnā – tā galvenā specializācija ir apģērbu tirdzniecība. Milanoo piedāvā apģērbus gan sievietēm, gan vīriešiem, papildus atradīsiet arī plašu izvēli ar somām, kurpēm, kā arī karnevāla kostīmus. Milanoo mājas lapa ir pieejama arī krievu valodā.

Kāzu kleitas no Ķīnas

Milanoo piedāvā pasūtīt kāzu kleitu no Ķīnas – kleitu izgatavo aptuveni 2 nedēļu laikā un papildus ir piegāde – ar parasto pastu aptuveni 2-3 nedēļas, bet par papildus maksu var saņemt ātrāku piegādi ar DHL. Apmeklējiet Milanoo mājas lapu, lai iepazītos ar kāzu klietu piedāvājumu. Iespējams, ka noderēs kāzu kleitas iedvesmai, ja šūsi kleitu pie šuvējas pati. Ja jums ir nepieciešami savi izmēri, tad tos par nelielu (parasti 14.99$ piemaksu) varat norādīt savus izmērus un pasūtīt “tailor made”. Milanoo piedāvā ļoti plašu kāzu kleitu modeļu izvēli, katrai kleitai var izvēlēties auduma krāsu, papildus komentāros var norādīt norādes, kādu kleitu jūs vēlaties, piemēram, bez garās šleifes utml. Pirms pasūtīt varat uzdot jautājumus par konkrēto modeli, daudzām kleitām ir atsauksmes, kas palīdzēs labāk izvērtēt, vai pirkums ir labs. Pasūtot kāzu kleitu no Ķīnas jārēķinās, ka var nākties mazliet pielabot garumu, tādēļ labāk ir pasūtīt mazliet garāku kleitu, kuru vēlāk saīsināt.

Milanoo ir viens no uzticamākajiem Ķīnas veikaliem kāzu kleitu iegādei. Galvenā priekšrocība ir izvēlēties kādu no plašā piedāvājuma, šī kleita var kalpot kā papildus variants, ņemot  vērā lieliskās cenas!

Milanoo.com atlaižu kuponi

Iegādājoties kādas preces, izmantojiet kādu no zemāk uzskaitītajiem kuponiem, lai iegūtu papildus atlaidi! Šie kodi ir derīgi līdz 2012.gada 30.decembrim.

MLSAVE  – $10 atlaide $75+; $20 atlaide $100+; $40 atlaide $200+ – visiem pirkumiem piemērojama atlaide, iepērcies sākot no 75$ un iegūsti papildus atlaidi.

MILANOO-FS – bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 80$

MLNOOWC – 15% atlaide sieviešu apģērbiem

SHOES2012 – 20% atlaide kurpēm