Dinodirect – Ķīnas lielveikals, bezmaksas piegāde

Saite: dinodirect.com
 Valsts: Ķīna
 Piegāde: bezmaksas
 Kategorija: Lielveikals

Ķīnas internetveikali ar bezmaksas piegādi: jaunākie kuponi, atlaižu kodi un īpašie piedāvājumi ir atrodami mājas lapas sadaļā: http://internetveikali.com/kinas-internetveikali-ar-bezmaksas-piegadi-kuponi-atlaides-un-akcijas/

Vislabākās cenas var atrast noliktavas tīrīšanas sadaļā un izpārdošanas sadaļā – tajās atrodamas dažādas lietas par labām cenām, piemēram, sīkas datorlietas, kabeļus, sunim pavadas, velo lampas utml. Internetveikals piedāvā arī apģērbus, apavus. Ja tuvojas nozīmīgs pasākums, var riskēt un pasūtīt kādu saviesīgu kleitu vai pat kleitu kāzām.

Tāpat kā citos internetveikalos un ebay var atrast ļoti plašu dažādu gadgetu piedāvājumu – sākot no USB piespraužamiem niekiem līdz ļoti praktiskiem rīkiem ceļotājiem. Ievērojiet, ka produktu sortēšanas iespējās ir atzīme Discount: High to low. Izmantojot šo iespēju, varat redzēt, kurām precēm ir vislielākās atlaides. Papildus arī lapas kreisajā pusē izvietotie filtri palīdzēs atrast labāko piedāvājumu, precizējot preces kategoriju un cenas intervālu.

Lasiet atsauksmes! Ja paši pievienojat foto, atsauksmes, var pelnīt dino punktus un pēc tam iegūt atlaidi nākamajiem pirkumiem! Nepaslinkosi un ietaupīsi. Jaunākos piedāvājumus var meklēt sadaļā New arrivals.

Piegāde

Piegāde visām precēm ir bezmaksas, piegādes ilgums ir ļoti mainīgs – sākot no 3 līdz pat 6 nedēlām. Dažkārt preču izsūtīšana aizkavējas pat līdz nedēļai, tas ietekmē arī kopējo piegādes laiku. Steidzamos gadījumos var pasūtīt ekspress piegādi, bet tad ir jābūt lielai motivācijai to izvēlēties. Iespējams, ka kāds no internetveikaliem ar Eiropas noliktavu spēs piegādāt ātrāk un lētāk izvēlēto preci.

Noderīgas lapas

Atlaižu kodi

Šobrīd nav aktuālu atlaižu kodu, ieskaties vēlāk.

Papildu informācija

Ja vēlies izmantot DinoDirect savā mobilajā tālrunī/planšetdatorā, vari izmantot kādu no piedāvātajām mobilajām aplikācijām Iphone vai Android. Tādējādi vari sekot līdzi jaunākajiem piedāvājumiem, sekot līdzi pasūtījumiem vai vienkārši pārskatīt veikala piedāvājumu reizēs, kad vēlies kādu neierastāku izklaidi.


Noderīgus padomus un praktisku informāciju par iepirkšanos Aliexpress lasiet tam veltītā mājas lapā http://alix.lv